Pravidelně pádluj


Pravidelné pádlování začátečníci

Každý začátek je obtížný, proto začínáme na klidné vodě, ve známém prostředí řeky Svratky. Pomalu krok za krokem si zvykneš na loď, zlepšíš smysl pro rovnováhu a postupně přejdeš k přímému záběru a základnímu ovládání lodě.

Každé úterý 17:45 - 19:30 od dubna do října jsou tréninky pro všechny, kteří si chtějí pádlování vyzkoušet nebo správně začít. Trénink začíná prohřátím a protažením. Následují cvičení na Svratce, která Tě připraví na pádlování na peřejnaté řece.

Pravidelné pádlování pokročilí

Kondice a technika musí být v harmonii, proto pravidelný trénink pokročilých střídá lekce zaměřené na správnou techniku pádlování a kondici. Korigovat chyby je daleko snadnější na klidné vodě než na tekoucí a pravidelný trénink přináší rychlý růst schopností i kondice.

Každý čtvrtek od 17:45 od dubna do října jsou tréninky pro všechny, kteří to myslí s pádlováním vážně. Trénink začíná prohřátím a protažením. Následuje pádlování na Svratce. Při kondiční lekci se pořádně zpotíš a budeš cítit každý sval. Technická lekce je klidnější a pomocí cvičení precizuješ své pohyby k dokonalosti.


Trénink probíhá v areálu waterelementu.

Cena jedné lekce je 390,-                                          pernamentka na 5 vstupů je za 1700,-.

Požadavky na účastníka

- dobrý plavec

- základní fyzická kondice

Naučíš se

- efektivně pádlovat

- pokročilé řízení lodi

- zlepšíš sílu a kondici

- komunikaci ve skupině

- zásady rozcvičení a protažení před tréninkem

-zásady správného nastavení lodě