Před téměř 10 lety jsem omezil kariéru architekta a vytvořil kajakářskou školu. Viděl jsem kajakáře, kteří roky stagnují na místě. Začátečníky, kteří neznají základní pravidla bezpečnosti. Bylo mi jasné, že mám-li jim pomoct s posunem na vyšší úroveň, musím se jim věnovat osobně nebo instruktoři s dlouholetou zkušeností v kajakářské škole.


Většinu kempů proto vedu osobně a mým hlavním cílem je pomáhat kajakářům překonávat vlastní obzory. Snažím se hledat lokality zajímavé pro trénink, které Tě budou motivovat k dalšímu rozvoji vpřed. Dobrý výběr místa tréninku mi pomáhá Tě rozvíjet s využitím vhodné metodiky tréninku. Rozhodni se sám, jestli ti stačí fotka na Instagram, nebo se chceš naučit pádlovat.


Trenér

Ing. arch. Šimon Babíček

Pádluji na divoké vodě skoro třicet let, prošel jsem vývojem od laminátových slalomek po plastové creekovky a nikdy mne to nepřestalo bavit. V letech 2000-2010 jsem trénoval kajakáře na VUT Brno. Od roku 2012 vedu kajakářskou školu Padluj.com.

Vyučuji a podílím se na vývoji kurzů první pomoci ZDrSEM. Prevenci rizik a záchranu na divoké vodě považuji za součást správného pádlování. Aktivně se účastním závodů extrémních štafet a terénních triatlonů. 

Jsem trenérem licence "B" - Kanoistika vodní slalom a sjezd. Aktivně se vzdělávám a trénuji individuálně závodníky různých výkonnostních kategorií.

Pravidelně přispívám do Pádler magazínu.


Instruktoři

Mgr. Marie Mikulová - Mía

Jsem speciální pedagožka na vodě pádluji osm let.

Ráda se účastním závodů v kayakcrossu, ale poslední sezony trávím většinu času na kempech kajakářské školy, kde využívám zkušenosti z moderní gymnastiky.

Mgr. Zdeněk Vilhelm HCo.

Jsem geolog, který z pohledu svého oboru začal pádlovat teprve nedávno. Rád sleduji překotný pokrok našich svěřenců a netajím se tím, že prohlídky obtížných míst protahuji zejména v místech zajímavých vyvřelin.


Jiří Klán - Yrik

Pádluji na vodě přes třicet let, sjel jsem několik desítek řek. Organizoval jsem první freestylové závody u nás. Podílel jsem se na výrobě plastových lodí. Rád fotografuji a od roku 2015 dělám instruktora kajakářské školy Padluj.com