Před téměř lety jsem omezil kariéru architekta a vytvořil kajakářskou školu. Viděl jsem kajakáře, kteří roky stagnují na místě. Začátečníky, kteří neznají základní pravidla bezpečnosti. Bylo mi jasné, že mám-li jim pomoc s posunem na vyšší úroveň, musím se jim věnovat osobně já nebo instruktoři s dlouholetou zkušeností v kajakářské škole.

Většinu kempů vedu oTrenér

Ing. arch. Šimon Babíček

Pádluji na divoké vodě skoro třicet let, prošel jsem vývojem od laminátových slalomek po plastové creekovky a nikdy mne to nepřestalo bavit. V letech 2000-2010 jsem trénoval kajakáře na VUT Brno. Od roku 2012 vedu kajakářskou školu Padluj.com.

Vyučuji a podílím se na vývoji kurzů první pomoci ZDrSEM. Prevenci rizik a záchranu na divoké vodě považuji za součást správného pádlování. Aktivně se účastním závodů extrémních štafet a terénních triatlonů. 

Jsem trenérem licence "B" - Kanoistika vodní slalom a sjezd. Aktivně se vzdělávám a trénuji individuálně závodníky různých výkonnostních kategorií.

Pravidelně přispívám do Pádler magazínu.


Instruktoři


Ing. Ludmila Šídlová - Tamara

Jezdím na vodě od tří let, kdy jsem sjela Berounku jako porcelán a vyrůstala ve vodáckém oddíle KVT Pardubice. Během střední školy jsem vedla oddíl vodních skautek Pardubické Sedmičky. Zásadní změna přišla na vysoké, kdy jsem si koupila první plastový kajak a přidala se k vodáckému oddílu VUT a začala jezdit divokou vodu. Vystřídala jsem laminátové kanoe, pramice, malé plachetnice, dračí lodě, seakayak a skončila jsem na nejhezčím, na divoké vodě. Absolvovala jsem kurzy záchrany na divoké vodě a kurz první pomoci ZDrSEM Vodák. Od roku 2013 dělám instruktora kajakářské školy Padluj.com.

Jiří Klán - Yrik

Pádluji na vodě přes třicet let, sjel jsem několik desítek řek. Organizoval jsem první freestylové závody u nás. Podílel jsem se na výrobě plastových lodí. Rád fotografuji a od roku 2015 dělám instruktora kajakářské školy Padluj.com