Podzim 2017

01.10.2017

Posledním měsícem, kdy aktivně pádlujeme je září. Prvním již tradičním kempem je: 

Salza kemp pro začátečníky - kemp určený úplným nováčkům, kdy počínající babí léto slibuje téměř letní počasí a příjemný vodní stav. Letošní Salza kemp by se dal nazvat Perunovou Pomstou. Pršelo, Salza utěšeně stoupala a váhali jsme, zda kemp úplně nezrušit. Díky Tamařiným zkušenostem a dobrému výběru terénu si všichni užili skvělé velké vlny.

kompletní fotogalerie

Kemp ve Vrbném dokázal, že pádlujeme za každého počasí. Díky nelahodné předpovědi jsme měli kanál jen pro sebe. Pokročilí dostávali pořádně do těla při tréninku obtížných kombinací, sprintech a kajakcrossech. Začátečníci klidně trénovali a na závěr všichni projeli celý kanál. Pokrok, který udělali kajakáři od jarního Vrbného byl obrovský!

kompletní fotogalerie

Alpské řeky byly poslední akcí. Alpy se rozdělily na dvě poloviny suchou a povodňovou. Silná skupina zkušených pádlerů zamířila správným směrem a první zastávkou byl Lieser s krásnou střední vodou. Lieserschlucht nás bavil velkými vlnami a válci. Dvě jízdy stačily a již jsme mířili na Soču, která nás přivítala 55 m3/s což na spodním úseku Otona bylo nádherné. Přidali jsme Korytnici, úsek do Trnova a slalomku a byl tu konec sezony, která stála za to.