Kanál, kanál, kanál, kanál, kanál.....

27.05.2020

Bude poslední květnový víkend a pětici jarních kempů uzavírá kemp ve Vrbném pro začátečníky. Zvykl jsem si na pravidelný rytmus přípravný kemp na kanále, Korsika, Piemont, Soča, Španělsko...  Když si otevřeš texty, pochopíš, že ji mi po nich smutno. Měl bych se dívat na světlo na konci tunelu, ale rád se otočím zpět, protože mám radost.

Mám radost ze všech kempů, které jsme zvládli odtrénovat. Dvě Vrbné a dvě Roudnice. Dokázali jsme se domluvit na rozumných a tolerantních pravidlech mezi slalomáři a creekovkami. Čtyři víkendové kempy je šestnáct tréninkových lekcí a to se před začátkem sezony počítá. V mnoha věcech se dalo jít víc do hloubky a opět se mi potvrdilo, že dlouhodobá spolupráce s jasnou metodikou výborně funguje.

Děkuji všem, kteří se mnou jezdí na kempy a pracují na sobě. Pomohlo mi to překonat pitomé období nejistoty. Proběhlo 40 kempů na kanálech. Jsem rád, že neztrácejí šmrnc a dobrou vlnu. Baví mě chuť a nadšení, které je v tréninku i večerní pohoda. Tohle jaro bylo jiné, ale rozhodně ne špatné!

Naskakujeme do sezony parádně rozpádlovaní. Situace se zlepšuje a od července platí všechny kempy, jak jsou popsané v kalendáři. Neváhejte s přihláškami na záchranářský kemp na Soči o kterém se psalo v Pádlerovi a má pětiletou tradici. Věřím, že nás nečekají žádná překvapení a sezóna bude tak dobrá, jak všichni čekáme.


Díky a pádlujte naplno!

Šimon