Kalendář 2020

04.10.2019

"Zážitek nemusí být dobrý, ale musí být silný" Tuhle větu upřímně nesnáším. Trénujeme, aby naše zážitky byly dobré a silné. Po hodinách tréninku máš skvělý pocit, že si jízdu na kajaku užíváš plnými doušky a je úplně jedno na jaké výkonnostní úrovni pádluješ.

Každý rok vyjde několik vodáckých kalendářů. Skvělé a dechberoucí fotografie mi každoročně zlepšují měsíce zimní abstinence. Mám je rád, protože jsou na nich nejlepší pádleři na nejlepších místech.

Ale trénuji spoustu lidí, kteří začali s pádlování později,  mají rodinu, časově náročnou práci...Prostě spoustu "výmluv." Makají, snaží se dostat dál a daří se jim to. Všechny fotografie jsou z kajakářských kempů, kterými prošli. Chci, aby měli svůj kalendář, který bude též motivovat všechny, kteří se bojí začít. Jirka Klán (fotografie) a Zdenda Vilhelm (tisk) se do toho opřeli a kalendář je vytištěn a čeká až si ho vyzvedneš.

Děkuji celému týmu, který mi pomáhá. Začátečníci pod vedením Tamary měli přes 25 tréninků na klidné vodě a 21 dní na divoké vodě. Celkem přišlo 65 nováčků, část z nich pokračuje dál a míří na obtížnější řeky.

Pokročilí rozjeli pádlovací smršť. Poté co jsme vynechali suchou Korsiku, následoval kemp za kempem. Celkem 43 dní tréninku pádlování a  záchrany.

Jsem moc rád, že spolupracujeme s Pádlerem. Tento rok vyšla první série článku o tréninku a příští rok vás čeká další.

Chceš kalendář?

Vyplň formulář a máš následující možnosti, jak si ho vyzvednout (napiš do zprávy):

1. Osobní předání - Každé pondělí od 16:00-18:00 na loděnici Lodní sporty Brno Veslařská 136/177, 637 00 Brno - Jundrov (zavoláš na 728 628 172 a vykulhám z posilovny a dám Ti kalendnář.

- Středeční eskymování na Labské od 17:45 do 18:00 nebo po eskymování v 20:00

- Ulov si Šimona, akční hra plná zvratů a zpoždění

2. Poslání zásilkovnou - Kalendář ti pošlu na zásilkovnu, kterou mi napíšeš do zprávy, bude zabalený v kartonové obálce, do níž se vejde 5 kalendářů (takže minimálně pět vánočních dárků máš vyřešených)

Cena za obálku a poslání je 100 korun.