Alpské řeky 2022


Tento kemp má čtyři varianty: jarní, letní, podzimní a letní pro začátečníky. Mají jedno společné - závisí na aktuálních podmínkách v Alpách. Vybereme region s nejlepšími vodními stavy a v něm tři řeky. Kemp (vyjma poslední varianty) je určen pro pokročilé kajakáře, kteří již nějakou dobu pádlují a chtějí se zdokonalit na méně známých terénech.

Jarní Alpské řeky

Náročnost kempu: 4

Termín 11.5. - 15.5.

Cena za kemp 7500,-

Cena za dopravu 3200,-


Zamíříme do blízkého Rakouska na jarní klasiky, které jsou závislé na tání sněhu. V minulých letech jsme trénovali na Erlaufu, Brandenberger Ache, Aubachu, Lassingu, Loisachu  a dalších řekách v obtížnostech WW 3-4.

Letní Alpské řeky

Náročnost kempu: 4

Termín 3.8. - 7.8.

Cena za kemp 7500,-

Cena za dopravu 3200,-

Letní alpské řeky jsou ve znamení hukotu vodnatých ledovcových řek. Seznámíš se s jízdou na silné řece, kterou letí desítky kubických metrů modrošedé vody. Kdy jindy se do toho pustit než v horkých letních dnech! Očekávat můžeš Noce, Inn, Oetz, Sannu...

Letní Alpské řeky pro začátečníky

Náročnost kempu: 3

Termín 10.8. - 14.8.


Cena za kemp 7500,-

Cena za dopravu 3200,-


Letní alpské řeky pro začátečníky jsou logickou součástí rozvoje kajakáře. Proč by si začátečníci neměli užít 4 dny skvělého pádlování v Alpách na krásných letních řekách? Obtížnost nepřekročí WW 2, "bubu faktor" bude nízký, a Ty zjistíš, že coby začátečník nejsi odsouzen k opakovanému sjíždění Salzy. Metodika tréninku se každý den zaměří na jinou část kajakářských dovedností. Důsledně na tomto kempu nahlížíme na řeky pohledem začátečníka!

Podzimní  Alpské řeky

Náročnost kempu: 5

Termín 24.9. - 28.9.

Cena za kemp 7500

Cena za dopravu 3200,-

Podzimní alpské řeky zamíří do nádherného údolí Oetzu. Nižší podzimní stavy nám dovolí pádlovat v úžasných soutěskách. Je to místo, kde probíhal i světoznámý závod Adidas Sickline. K Oetz tallu přidáme i další místa, kde budeme trénovat na náročných terénech.


Ubytování:

Spát budeme v kempu, ubytování si hradí každý sám.  Nezapomeňte si potřebné vybavení.


Doprava:

Z Brna vyjíždí dodávka z případně po vlastní ose.

Začátek akce vždy ve středu v 17:00 u prodejny Water Element a končíme v neděli ve 20:00 tamtéž.


Cena zahrnuje (dle varianty kempu):

- metodický rozvoj dovedností začátečníků

- pokročilou výuku pádlování na obtížné vodě

- nácvik speciálních technik jízdy

- trénink záchrany a první pomoci